Baznicas ③ New Condo. Super Area. Bright & Cozy

8

Viesi

2

Guļamistabas

6

Gultas

2

Vannas istabas

Apraksts

Baznīcas iela 45, Rīga
90 m2

14 Viesi | 5 Guļamistabas | 12 Gultas | 2 Vannas istabas

Ideāla vieta pašā pilsētas centrā! Pilnībā renovēti 09/2022, dzīvokļi atrodas dzīvojamās mājas pirmajā stāvā un ir ar atsevišķu ieeju, neatkarīgi no citiem iedzīvotājiem. Dzīvokļi ir gaiši, sausi un silti, un ārā iela ir klusa, ar vienvirziena satiksmi. Vecpilsēta atrodas 15 minūšu gājiena attālumā, taču šis rajons ir ievērojams ar milzīgu skaitu mājīgu kafejnīcu un restorānu. Vairākas lētas un ērtas autostāvvietas atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā. Laipni lūdzam!
Lasīt vairāk

Telpa
Šis dzīvoklis sastāv no diviem atsevišķiem dzīvokļiem, kurus savieno gājēju celiņš ar slēdzamām durvīm. Tādējādi dzīvoklī ir 2 atsevišķas guļamistabas, 2 virtuves, 2 vannas istabas, 2 televizori un tā tālāk. Ideāli piemērots daudzbērnu ģimenēm, divām ģimenēm, kas ceļo kopā, draugu grupām un daudziem citiem scenārijiem.

Pieejams viesiem
Viss dzīvoklis, platība aptuveni 90 m2, ir pilnībā viesu rīcībā. Lai piekļūtu naktsmītnei, tiek izmantota ciparu atslēga: reģistrēties un izrakstīties var jebkurā laikā, un atslēgas nav jānēsā līdzi. Pieejama arī bagāžas glabātuve.

Autostāvvieta
Tuvumā ir dažas autostāvvietas: lētāka iespēja Hanzas ielā 3 pa 8 € dienā (5 minūšu gājiena attālumā) vai tuvāka iespēja “EUROPARK Baznīcas” Baznīcas ielā 20/22 pa 10 € dienā (2 minūšu gājiena attālumā). Ielas autostāvvieta ir pieejama netālu esošajās ielās. Piemēram, Baznīcas ielā, Skolas ielā un Stabu ielā. Tā ir maksas no pulksten 8:00 līdz 20:00 darba dienās un no pulksten 9:00 līdz 17:00 sestdienās. Svētdienās un svētku dienās tas ir bezmaksas.

Citas lietas, kas jāņem vērā
Mājoklis atrodas pirmajā/daļpagraba stāvā. Tomēr tam ir lieli logi, gaišs un labi vēdināms. Pateicoties vietējām arhitektūras tradīcijām, puspagrabi vienmēr ir izmantoti veikaliem, kafejnīcām, darbnīcām, dzīvokļiem un restorāniem. Tātad tajā pat ir kaut kas īpašs, ļoti lokāls, mājīgs un romantisks.

Atrašanās vieta

Ērtības, pakalpojumi

Bezmaksas WiFi
Bagāžas glabātuve
TV
Trauku mazgājamā mašīna
Bērnu gultiņa
Gultas veļa
Dvieļi
Ziepes un dušas gēls
Dishes
Trauku mazgāšanas līdzeklis

Mājas noteikumi

Iebraukums
Iebraukums no 15:00.
Iebraukums agrāk iespējams pēc iepriekšējās vienošanās un atkarīgs no pieejamības.
Izbraukums
Līdz 11:00
Vēlāka izbraukšana iespējama pēc iepriekšējās vienošanās un atkarīga no pieejamības.
Atcelšana/priekšapmaksa
Priekšapmaksa 100%.
Pilna atmaksa 5 dienas pirms ierašanās.
Vairāk skataties atcelšanas politiku.
Mājdzīvnieki
Mājdzīvnieki ir atļauti. Bez papildmaksas.
Bērni un papildgultas
Bērni ir laipni gaidīti. Bērnu gulta pēc pieprasījuma bez papildmaksas.
Klusās stundas
Nevar trokšņot pēc 23:00.
Neaizmirstiet, lūdzu, ka jūs īrējat apartamentus mājā, kur dzīvo arī citi viesi, parasti mūs apmeklē cilvēki gados, grūtnieces un ģimenes ar maziem bērniem.
Paldies par sapratni!
Ballītes
Ballītes/pasākumi atļauti, nodrošinot klusumu pēc 23:00.

Kalendārs

Rezervācija