Dandelion Riga

Apartments & Suits

Rīga, Latvija
28 apartamenti
9 lokācijas
Apartamenti

Pārbaudiet mūsu pieejamību

Izbaudiet savu uzturēšanos pie mums

Skatīt visus apartamentus

``
Ko jūs saņemat

Ērtības, pakalpojumus un ceļvedi

Bezmaksas WiFi
TV
Trauku mazgājamā mašīna
Bērnu gultiņa
Gultas veļa
Dvieļi
Trauki
Bagāžas glabātuve
Ziepes un dušas gēls
Trauku mazgāšanas līdzeklis
Vai apartamentos tiek nodrošināti dvieļi un gulatas veļa?

Jā, visi mūsu apartamenti ir nodrošināti ar gultas veļu, dvieļiem, tualetes papīru, ziepēm un dušas gēlu, trauku mazgāšanas līdzekļiem un citām sadzīvē vajadzīgām lietām.

Kā nokļut pie mums no lidostas?

Vislabāk braukt no lidostas uz apartamentiem ar taksometru, brauciens aizņems apmēram 20 minūtes. Taksometra cena būs no 10 līdz 20 eur, atkarībā no satiksmes. Ir arī sabiedriskais transports.

Kādas ēdināšanas vietas iesakāt?

Klusajā centrā iesakām pievērst uzmanību tādām hipsteru vietām kā Kaņepes kultūras centrs and Autentika; kvalitatīvs ielu ēdiens –Reigys Ausmeņa kebabs, Stock Pot, Big Bad Bagels, Tavs Banh Mi; picas Meet Point and Picu Meistars; restorāni Italissimo, Fish House Brasserie de Lux, Beef Eater’s, COD Robata Grill Bar; pubs Alkīmiķis, Vest, Alus Celle; wine Simsoni & Vīni, Vīna Studija; kafejnīcas Miit coffee, Muffins and More, Rocket Bean Roastery.

Kā Rīgā izmantot taksometru?

Īsiem attālumiem Rīgā vislabāk ir izmantot taksometru. Ir divas plaši izmantotas lietotnes – Bolt un yandex.taxi. Vislabāk ir izmantot tos un neķert automašīnu uz ielas. Vidējā cena pa pilsētas centru ir aptuveni 5 eur.

Kā Rīgā izmantot autostāvvietu?

Daudzas ielas Rīgas centrā ir apzīmētas ar maksas pašvaldības autostāvvietu zīmēm. Autostāvvietas izmakas ir atkarīgas no zonas: dārgākā R, lētākā C. Par autostāvvietu jāmaksā darba dienās 08:00-20:00 un sestdienās 09:00-17:00. Pārējā laikā un svētku dienās autostāvvieta ir bezmaksas. Ir arī daudz privātu maksas autostāvvietu: Europark, Citypark utt.

Par mums

Mēs esam priecīgi jūs satikt

Dandelion Apartments & Suites ir neliels ģimenes uzņēmums, kas pārvalda īstermiņa īres apartamentus Rīgā. Mēs darām visu iespējamo, lai Jūsu uzturēšanās būtu pēc iespējas ērtāka un jūs justos kā mājās. Jebkuru problēmu gadījumā varat paļauties uz mūsu tūlītēju atbildi un pēc iespējas īsāku atrisināšanas laiku.

Apmeklē Rīgu ar stilu

Mums ir brīvas vietas!

 

+371 2729 2924
welcome@dandelion.lv